BezpiecznaCiaza112023

Dziwne sposoby na zajęcie uwagi dziecka

13 lata 1 miesiąc temu #91185 przez Mirella
telewizja albo youtube....
myślę, ba, pewna jestem, nie tylko Ty....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91188 przez Marysia27
Racja, zapomniałam o TV- ale uczciwie, staram się korzystać z niej jak najmniej. Jeszcze daję Małemu do "poklikania" klawiaturę od kompa i w tedy jest zajęty na długo, albo telefon, albo pilot.To chyba już wszystko :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #91197 przez _aga86_
Kazda z nas potrzebuje chwili dla siebie. Ja z racji tego, ze moj M pracuje non stop- jedzie do pracy jak my jeszcze spimi a wraca NAJWCZESNIEJ po 18stej, ale bardzo czesto jest dopiero o 19. WIec ja tez staram sie chociaz pol h zajac Julke tak bym miala troszeczke czasu dla siebie. Mam rozne sposoby nie dokonca dobre, ale jakos musze sobie radzic :D Wlaczam Julce bajke, daje telefon, albo plastkiowe pudeleczka (lubi sie nimi bawic). Nie robie tak codziennie tylko w momencie jak juz naprawde chce "odsapnac". Z drugiej strony Julka potrafi zajac sie sama swoimi zabawkami- oczywiscie nie za dlugo. Mam jeszcze ten komfort, ze Julka popoludniam spi (od paru dni max 1,5 h, bo jest juz ladnie i slonecznie- pewnie dlatego). No, ale z tego czasu zostaje mi zaledwie 30 min, bo w miedzy czasie robie obiad itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91204 przez Marysia27
Aga86 - jakbym czytała o sobie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91213 przez Mirella
z telefonem to ostrożnie, dzwoni wysyła smsy i mmsy gdzie popadnie.... niby przełączam w tryb offline, ale czasem przełącza z powrotem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91218 przez Marysia27
o MASZ! Z PILOTA WYCIĄGAM BATERIĘ, ŻEBY MAŁY PO KANAŁACH NIE SKAKAŁ, ALE O TELEFONIE I POŁĄCZENIACH NIE POMYŚLAŁAM... NA DRUGI RAZ BĘDĘ BARDZIEJ PRZEWIDUJĄCA :blink: sorry za wielkie litery :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91231 przez _aga86_
HA ja naszczescie mam darmowe minuty :D A numery do Pl mam wpisane bez 0048 :D Pierwsze 3 numery w moim telefonie tez nie maja (0), bo tam Julka najczesciej wydzwaniala. Mam telefon na wykonczeniu, wiec jeszcze Jej daje, ale nowego napewno nie dostanie :D Uwierzcie mi telefon daje naprawde w kryzysowych sytuacjach- jak juz nic nie dziala :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91235 przez Marysia27
Ja włączam w komórce mp3 w czasie kiedy mam wyczyścić aspiratorem nosek małemu, a on tego nienawidzi... :S i wtedy słyszy muzykę, patrzy podejrzliwie na rękę z tel. i na drugą z aspiratorem, ale na szczęście ciekawość zwycięża, i mam kilka sekund przewagi :silly: Ja też mam w cholerę darmówek, ale jeszcze ładnych parę mcy do przedłużenia umowy i nowego telefonu :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91240 przez MoNiaaa
u mnie julka wszystko do buzi bierze wiec telefon i pilot odpada narazie :P kiedys jak bardzo marudzilam to siedzialam z nia przed pralka (oczywiscie wlaczona) jak siedze na forum to czasem mam ja na kolanach i ona cos tam klika po klawiaturze a raczej wali :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91241 przez _aga86_
Tez bralam Julcie na kolana (jak byla mlodsza), ale teraz to tak grzebie, ze nie moglabym slowa napisac, a o czytaniu nie wspomne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91242 przez Mirella
Jedną klawiaturę Klaudia mi wykonczyła waleniem, to teraz już nie pozwalam, ma swoją, to znaczy moją starą, i czasem jak ja piszę to ona bierze swoją i kładzie mi na kolanach i też pisze :)
Poza tym Klaudia łapie za klawiaturę nie byle jak tylko jakoś tak że zawsze mi włączy milion dziwnych opcji, o których nawet nie wiem ze je mam. Kilka razy wyłączyła komputer, dlatego ma zakaz dotykania do klawiatury :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91264 przez _aga86_
He he mam to samo- raz tak zrobila, ze zablokowala mi laptopa i musialam caly dzien czekac na mojego M- dobrze, ze On zna sie na komputerach :D Teraz grzebie tylko jak rozmawiam z mama na skype, bo inaczej by nie usiedziala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91281 przez alutka1011
Moja jak z kimś rozmawiam przez skypa to chwila spokoju bo przez tel mi nie da bo się złości i chce mi wziąść :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91359 przez Marysia27
Nasze dzieciaki światowe, od najmłodszego zaznajamiane z techniką komputerową i telefoniczną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #91481 przez Gosiaczek31
bardzo fajny wątek. Jak Kuba był mały to go oszukiwałam że idziemy na spacer, ubierałam, pakowałam do wózka i wystawiałam na balkon. I miałam chwilę dla siebie a raczej na ogarnięcie mieszkania i obiad. Ale to były słodkie czasy kiedy spał na dworze. Teraz się nie da oszukać. A jak naprawdę mam dość to oczywiście daję mu zakazane przedmioty typu pilot, telefon, szczotkę do włosów itp. Ale to działa tylko na chwilkę i muszę uważać bo wszystko ląduje w buźce :silly:

Dziewczyny dawajcie jakies sprawdzone pomysły :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl